| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-D331AB |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| ماده | SPEC |
|---|---|
| نسبت مخلوط گلو | 11-10:1/تخصیص پذیر |
| سرعت توزیع | 10- 150g/5s (بر اساس نسبت چسب 1: 1) |
| دقت توزیع | مقدار چسب ± 1٪، نسبت چسب ± 1٪ |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰*۳۰۰*۱۰۰ میلی متر (محور Z می تواند چرخش کند) |
| سرعت XYZ | حداکثر 300mm/s |
| سیستم درایو | موتور مرحله ای + کمربند زمان بندی |
| تکرار | ±0.02mm |
| الگوی | خطوط، دایره ها، قوس ها، مسیرهای پیوسته، مداخله خطی سه بعدی |
| دقيقي در تهيه آب | مقدار ±1٪، نسبت: ±1٪ |
| روش کار | ماشین |
| برنامه نویسی | معلق آموزش |
| کنترل | کارت هیئت مدیره |
| عملکرد ضد نشت | دریچه با دستگاه خلاء |
| وزن | ۶۵ کیلوگرم |
| ابعاد (L*W*H) | ۷۱۶*۵۸۵*۶۴۵ میلی متر |
| منبع برق | 220V 50-60Hz 350W |
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd (HSTECH) در سال 2012 توسط مهندسان حرفه ای و باتجربه با سابقه گسترده ای در شرکت های EMS تاسیس شد.ما در ابتدا تخصص در تجهیزات PCB دستکاری و از آن زمان گسترش به توسعه ماشین آلات PCB Depaneling و ماشین آلات تمیز کردن SMT.
HSTECH هم یک تیم فنی حرفه ای برای تحقیق و توسعه و هم یک تیم بازاریابی با تجربه دارد که روند بازار را بررسی می کند، محصولات را به روز می کند،و توسعه فن آوری های جدید برای پاسخگویی به نیازهای در حال تکامل صنعتدر طول سالها، ما به طور مداوم نوآوری کرده ایم تا محصولات مقرون به صرفه را ایجاد کنیم که به مشتریان کمک می کند هزینه ها را کاهش دهند، نیازهای نیروی کار را به حداقل برسانند و کارایی تولید را بهبود بخشند.
هدف شرکت ما "کیفیت بالا و هوشمند" است، بر اساس اصل "کیفیت گرا و مشتری گرا،" در ترکیب با ویژگی های صنعت و جستجوی فناوری هوشمند برای پیاده سازی کارخانه های هوشمندبرای خدمات پس از فروش، ما به اصل "مسئولیت" پایبند هستیم، بلافاصله به بازخورد کیفیت پاسخ می دهیم و پشتیبانی مداوم از مشتریان خود را فراهم می کنیم.