| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VD331 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-VD331 |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V/220V, 50/60Hz, برند Meanwell |
| فشار هوا | 0.5-0.7Mpa |
| منبع نور | LED |
| محدوده کار X/Y/Z | 400mm × 300mm × 2 |
| سرعت XYZ | 1000mm/s |
| پلتفرم Y | 190 × 150mm |
| دقت تکرار | 0.02mm |
| محدوده ویسکوزیته چسب | حداکثر ≤ 5000LPS |
| موتور | موتور پله ای |
| سیستم محرک | تسمه تایمینگ برای محور X/Y، پیچ محور Z |
| پشتیبانی از اسناد | CAD, CorelDRAW |
| ظرفیت بارگذاری | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| راهنمای خطی | CSK (برند تایوان) |
| سوئیچ فوتوالکتریک | برند آلمان |
| سیستم عامل | ویندوز |
| وزن ناخالص | 600kg |