| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-C510F |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
دستگاه علامت گذاری لیزر با CCD نشان نقطه محل، بارکد خواندن و CO2 لیزر
اصول عملیاتی
علامت گذاری لیزر یک فرآیند است که در آن، تحت عمل یک پرتو لیزر با انرژی بالا، محصول پردازش شده تحت واکنش های فیزیکی و شیمیایی مانند ذوب، تبخیر، گرم کردن،و تغییر رنگاین باعث می شه که روی سطح محصول رد بشه.
مشخصات
| مدل | HS-C510F |
| روش کار | حرکت سر ليزر |
| برند لیزر | SYNRAD CO2 ((مارک آمریکا) |
| موقعیت رسمی | CCD + نشان دادن موقعیت |
| خواندن در خط | خواندن در خط دوربین |
| ضخامت PCB | 0.5 ~ 5.0mm |
| ابعاد PCB | 50*50~510*460 میلی متر |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R/R-L |
| تنظیم عرض | اتوماتيك |
| سیستم کنترل XY | PC + کارت کارت + سرو موتور |
| دقت کنترل XY | ±0.02mm |
| تشخیص نادرست مواد | بوردهای منفی/عکوس/بدانش نادرست |
| تشخیص علامت بد |
شناسايي اتوماتيک نشانه ي بد نميشه علامت بد گذاشت |
| ضد رمزگذاری | پشتیبانی شده |
| سیستم کنترل | سیستم Win7+ خود توسعه یافته |
| منبع برق | واحد فاز AC 220V 16A 50/60Hz |
| فشار هوا | ≥0.5 Mpa |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| واردات سیستم | جریان فروشگاه MES IMS SFIS، و غیره |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| وزن | 700 کیلوگرم |
ویژگی ها
1، CCD نشان نقطه محل
2، CCD در خط بارکد خواندن
3، تجزیه و تحلیل کیفیت بارکد CCD
4، XY سرو درایور، دقت±0.02mm
مزایا
1لنز میدان: ما از لیزر دقیق برند معروف استفاده می کنیم. این نه تنها می تواند نیازهای مواد مختلف را برآورده کند، بلکه اثر خوبی و عمر طولانی نیز دارد.
2.دکمه کنترل:دکمه ساده و شفاف،به راحتی برای اپراتور می تواند به سرعت یادگیری برای استفاده از ماشین،اما همچنین می تواند در زمان اضطراری به تعلیق.
3. بازوی کامپیوتر: از مواد آلیاژ با قدرت بالا ساخته شده است ، نه تنها ثبات خوبی دارد ، بلکه برای تنظیم زاویه برای کاربران بسیار راحت است.
4دستگیره بلند:به مشتریان اجازه می دهد تا به طور دقیق برای حکاکی سریع موقعیت داشته باشند.
5. میز صفحه کلید: صفحه کلید کشویی نه تنها برای استفاده از کاربران آسان است ، بلکه می تواند صفحه کلید را در طول زمان استفاده نشده در هنگام استفاده از آن تمیز نگه دارد.
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()