| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-700 |
|---|---|
| منبع برق | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۲۶۰۰ وات |
| قدرت گرمایش | گرمایش بالا 1200W (حداکثر) ، گرمایش پایین 1200W (حداکثر) |
| کنترل دما | حسگر K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته (دقت ± 1 °C) |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر 140mm×160mm، حداقل 5mm×5mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 50mm × 50mm، حداقل 1mm × 1mm |
| ارتقای دقت | ±0.01mm |
| وزن ماشین | 30 کیلوگرم |