| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-LD330 |
| مقدار تولیدی: | 1SET |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 200 ست در ماه |
| مدل | HS-LD330 |
|---|---|
| نام محصول | بارگیری کننده مجلات PCB |
| ارتفاع حمل | 920±20mm |
| زمان بارگذاری PCB | حدود 6 ثانیه |
| مجلات جای زمان را می گیرند | حدود 30 ثانیه |
| جهت حمل و نقل | L~R یا R~L |
| عملیات | عملیات جلویی |
| مسیر سمت ثابت | قسمت جلو (یا مشخص کنید) |
| منبع برق | 220 ولت، 50/60 هرتز، ±10% |
| فشار هوا | 4- 6 بار |
| ضخامت PCB | حداقل 0.4mm |
| تعداد مجله ها | قسمت بالا: 1 پی سی، قسمت پایین: 2 پی سی |
| انتخاب صدای بلند | 1-4 (10mm pitch) |
| سرعت کانویر | 0.5-20M/min یا سفارشی |
| سیگنال | SMEMA |
| مدل | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| طول واقعی PCB | 50*50~350*250 میلی متر | 50*50~455*330 میلی متر | 50*50~530*390 میلی متر | 50*50~530*460 میلی متر |
| اندازه دستگاه | 1400*800*1200 میلی متر | 1650*880*1200 میلی متر | 1800*940*1200 میلی متر | 1800*1010*1200 میلی متر |
| اندازه مجله | ۳۵۵*۳۲۰*۵۶۳ میلی متر | ۴۶۰*۴۰۰*۵۶۳ میلی متر | ۵۳۵*۴۶۰*۵۷۰ میلی متر | 535*530*570 میلی متر |
| وزن | 140 کیلوگرم | 180 کیلوگرم | 220 کیلوگرم | 260 کیلوگرم |