|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-CC300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | ماشین پوشش انتخابی مطابق |
| مدل | HS-CC300 |
| ارتفاع انتقال | 920±20mm |
| عرض کانویر | 50-450mm/یا سفارشی |
| انتقال | L به R، یا R به L |
| ارتفاع قطعات | بالا و پایین حداکثر 100 میلی متر |
| اندازه لبه صفحه PCB | ≥5mm |
| سرعت حمل | 0-12000mm/min |
| سرعت محور 3 | 800mm/s |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه های ذخیره سازی | تا 1000 |
| منبع برق | AC220/110V |
| فشار هوا | 4-kgf/cm2 |
| مخزن چسب | 10 لیتر، مخلوط کردن دستی |
| حالت کنترل | کامپیوتر صنعتی + کارت کنترل حرکت |
| تنظیم راهنمای خطی | تنظیم هوشمند |
| حالت برنامه ریزی | آموزش دستی |
| بندر ارتباطات | SMEMA |
| منبع نور | منبع روشنایی مجهز به خود |
| منبع روشنایی شناسایی | خود مجهز |
| نرم افزار | ویندوز + نرم افزار پوشش |
| موتور راننده | موتور مرحله ای (۲ عدد) |
| حالت رانندگی 3 محور | موتور سرو + ماژول درایور پیچ + سیلندر الکتریکی |
| تعداد دریچه های لاستیکی | 1 شیر اسپری + 1 شیر توزیع کننده |
| عرض اسپری | 3 تا 20 میلی متر |
| روش اسپری | اتوماتيك |
| کل قدرت | 2.6kW |
| بدن ماشین | فولاد ضد زنگ |
| وزن ماشین | ۶۰۰ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 1060x1200x1700 میلی متر |