| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-BD4 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| مدل | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | PLC صنعتی |
| برنامه نویسی | برنامه نویس نشان دهنده متن |
| حالت درایو | موتور گام به گام |
| حداکثر قطر توزیع | 160mm (دو ایستگاه) ، 110mm (چهار ایستگاه) |
| سرعت موتور | 0 ~ 300 دور در دقیقه |
| دقت موقعیت | ±0.1mm |
| محدوده تنظیم محور Z | 250 میلی متر |
| محور Z سفر کاری | 50 میلی متر |
| ابعاد (L*W*H) | 420mm*532mm*532mm |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| قدرت کار | AC220V/50~60Hz/200W |
| فشار هوا کار | 0.4 ~ 0.6Mpa (بدون تهویه) |
| دمای کار و رطوبت | دمای: 0 ~ 40 °C، رطوبت: 20 ~ 90٪ |