|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VD331 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| مدل | HS-VD331 |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V/220V، 50/60Hz، برند Meanwell |
| فشار هوا | 0.5-0.7Mpa |
| منبع نور | منبع LED |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۴۰۰ میلی متر × ۳۰۰ میلی متر × ۲ |
| سرعت XYZ | 1000mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰ × ۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| محدوده ويسکوزيت چسب | حداکثر ≤ 5000LPS |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم رانده شده | کمربند زمانبندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| پشتیبانی از اسناد | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y: 10kg، Z: 5kg |
| راهنمای خطی | سی اس کی (مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | برند آلمان |
| سیستم عملیاتی | پنجره ها |
| وزن ناخالص | ۶۰۰ کیلوگرم |