| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-D331 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| مدل | HS-D331 |
| ولتاژ | AC110V/220V، 50/60Hz، برند Meanwell |
| دریچه توزیع | دریچه گرمایش PUR |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰/۳۰۰/۱۰۰ میلی متر |
| سرعت XYZ | 300mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم رانده شده | کمربند زمانبندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| پشتیبانی از اسناد | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y: 10kg، Z: 5kg |
| راهنمای خطی | سی اس کی (مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | برند آلمان |
| سیلندر | هواپیمایی |
| نگهداری چسب | 30 میلی لیتر PUR نوع شیرینی |
| اندازه دستگاه | 520*585*597 میلی متر |
| وزن ناخالص | 50 کیلو |