| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-620 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| ایستگاه تعمیر مجدد BGA | مدل: HS-620 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3500W |
| توان هیتر | منطقه دمای بالا 1200 وات، منطقه دمای دوم 1200 وات، منطقه دمای IR 2700 وات |
| مواد الکتریکی | موتور محرک + کنترلر دمای هوشمند PLC + صفحه نمایش لمسی رنگی |
| کنترل دما | کنترلر دمای مستقل، دقت می تواند به ±1℃ برسد |
| رابط دما | 1 عدد |
| روش موقعیت یابی | شیار V شکل، فیکسچر پشتیبانی PCB می تواند تنظیم شود، نور لیزر برای مرکز و موقعیت یابی سریع انجام می شود |
| ابعاد کلی | L650mm * W630mm * H850mm |
| اندازه PCB | حداکثر 450mm * 390mm حداقل 10mm * 10mm |
| اندازه BGA | حداکثر 80mm * 80mm حداقل 1mm * 1mm |
| وزن دستگاه | 60 کیلوگرم |
| کاربرد | تعمیر تراشه ها / مادربرد تلفن و غیره |