| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-C510F |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
CCD نشان نقطه محل بارکد خواندن در خط CO2 PCB لیزر ماشین علامت گذاری
مشخصات
| مدل | HS-C510F |
| روش کار | حرکت سر ليزر |
| برند لیزر | SYNRAD CO2 ((مارک آمریکا) |
| موقعیت رسمی | CCD + نشان دادن موقعیت |
| خواندن در خط | خواندن در خط دوربین |
| ضخامت PCB | 0.5 ~ 5.0mm |
| ابعاد PCB | 50*50~510*460 میلی متر |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R/R-L |
| تنظیم عرض | اتوماتيك |
| سیستم کنترل XY | PC + کارت کارت + سرو موتور |
| دقت کنترل XY | ±0.02mm |
| تشخیص نادرست مواد | بوردهای منفی/عکوس/بدانش نادرست |
| تشخیص علامت بد |
شناسايي اتوماتيک نشانه ي بد نميشه علامت بد گذاشت |
| ضد رمزگذاری | پشتیبانی شده |
| سیستم کنترل | سیستم Win7+ خود توسعه یافته |
| منبع برق | واحد فاز AC 220V 16A 50/60Hz |
| فشار هوا | ≥0.5 Mpa |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| واردات سیستم | جریان فروشگاه MES IMS SFIS، و غیره |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| وزن | 700 کیلوگرم |
ویژگی ها
1، CCD نشان نقطه محل
2، CCD در خط بارکد خواندن
3، تجزیه و تحلیل کیفیت بارکد CCD
4، XY سرو درایور، دقت±0.02mm
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()