| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-UV3W |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
خنک کننده هوا ≤7000m/s دستگاه علامت گذاری لیزر UV با طول 355nm
مقدمه:
دستگاه علامت گذاری لیزر UV یک دستگاه دقیق است که از فناوری لیزر ماوراء بنفش (UV) برای علامت گذاری، حکاکی یا حکاکی انواع مواد استفاده می کند.این نوع ماشین به دلیل اثربخشی و انعطاف پذیری آن در صنایع مختلف به طور فزاینده ای محبوب استدر اینجا خلاصه ای دقیق از آن وجود دارد:
ویژگی های کلیدی
مزایا
درخواست ها
مشخصات
| مدل | HS-UV3W |
| قدرت خروجی | 3W |
| نوع لیزر | واحد لیزر UV 3W |
| منطقه علامت گذاری | 150*150mm ((اختیاری) |
| قطر نقطه لیزر | <0.01 میلی متر |
| قدرت خروجی لیزر | 0~100% قابل تنظیم |
| محدوده فرکانس کاری | 5~100KHz |
| ثبات قدرت | < ± 1٪ rms |
| طول موج لیزر | 355nm |
| نوع علامت گذاری | علامت گذاری استاتیک/نام گذاری پویا |
| سرعت علامت گذاری | ≤7000m/s |
| شخصیت های کوچک | 0.15 میلی متر |
| دقت تکرار | ± 0.003mm |
| واحد لیزر | مارک چینی/مارک خارجی ((اختیاری) |
| نوع خنک کننده | خنک کننده هوا |
| منبع برق | AC220V،60Hz،15A |
| نرم افزار | حرفه ای SW |
| طول عمر لیزر | 20000 ساعت |
| اندازه ماشین | 900mm*680mm*1500 |
| وزن ماشین | 120 کیلوگرم |
ویژگی ها