|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S331R/HS-DS331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 200 عدد در ماه |
| مدل | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V/220V، 50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰*۳۰۰*۱۰۰ میلی متر |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300mm/s |
| سیستم رانده شده | موتور مرحله ای، کمربند زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنمای دقیق تایوان |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | قلاده ی معلم |
| سیستم کنترل | صفحه کنترل |
| ذخیره سازی برنامه | یک هزار مجموعه از داده های پردازش، یک فایل تک تا فضای ذخیره سازی 3M (پنج هزار نقطه پردازش) |
| فضای ذخیره سازی فایل | جعبه دستی 256M، کارت آفلاین 32M، فایل پردازش تک تا فضای ذخیره سازی 3M (100،000 نقطه پردازش) |
| پشتیبانی از اسناد | CAD، CorelDRAW |
| تمیز کردن قوطی آهن | تمیز کردن هوا/انفومی |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش جوش | جوشاندن نقطه ای / کششی |
| وزن | ۴۸ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | ۵۲۰*۵۸۵*۸۰۰ میلی متر |