| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
تجهیزات کنترل درجه حرارت هوشمند PCB برای تعمیر تلفن همراه
مشخصات
| ایستگاه بازکاری BGA تلفن همراه | مدل:HS-700 |
| منبع برق | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۲۶۰۰ وات |
| قدرت گرمایش | گرمایش بالا 1200W ((حد اکثر)) ، گرمایش پایین 1200W ((حد اکثر)) |
| مواد الکتریکی | موتور راننده + کنترلگر درجه حرارت هوشمند + صفحه لمسی رنگی |
| کنترل دما | حسگر K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترلگر مستقل temp.controller (دقیقیت می تواند به ±1°C برسد) |
| سنسور | 1 عدد |
| راه پیدا کردن | پشتیبانی PCB شکل V + لامپ جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت |
| ابعاد کلی | L450mm*W470mm*H670mm |
| اندازه PCB | حداکثر 140mm*160mm حداقل 5mm*5mm |
| اندازه BGA | حداکثر 50mm*50mm حداقل 1mm*1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن ماشین | 30 کیلوگرم |
| وزن تراشه نصب | 150 گرم |
| حالت کار | پنجم: نیمه اتوماتیک / دستی / حذف / نصب / جوش |
| استفاده تعمیر | تراشه ها / مادربرد تلفن و غیره |
ویژگی ها
1. 5 حالت کار
2. مانيتور LCD 15'HD
3. صفحه لمسی رنگی 7'HD
4. موتور گام بردار
5. سي سي دي سيستم موازی رنگی نوري
6دقت دمای در عرض ±1°C
7دقت نصب در عرض ± 0.01mm
8. نرخ موفقيت تعمير: 99 درصد
9تحقیق و توسعه مستقل کنترل تک تراشه
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()