| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S5331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-S5331R |
| ولتاژ | AC110V/220V, 50/60Hz |
| محدوده کار X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100mm |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y1/Y2/Z | حداکثر 300 میلی متر بر ثانیه |
| سیستم محرک | موتور پله ای، تسمه تایمینگ |
| راهنمای خطی | راهنمای با دقت بالا با نام تجاری تایوان |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | برنامه نویسی دستی با پندنت آموزش |
| سیستم کنترل | برد کنترل |
| ذخیره سازی برنامه | 1000 مجموعه داده پردازش، فایل واحد تا 3 مگابایت (5000 نقطه پردازش) |
| فضای ذخیره سازی فایل | جعبه دستی 256 مگابایت، کارت آفلاین 32 مگابایت، فایل واحد تا 3 مگابایت (100000 نقطه پردازش) |
| پشتیبانی از سند | CAD |
| تمیز کردن قلع آهن | تمیز کردن هوا/پنوماتیک |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش لحیم کاری | لحیم کاری نقطه ای/کشیدن |
| وزن | 60 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه | 680*585*800mm |