| نام تجاری: | HSTECH |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| نام دستگاه | دستگاه گرم کردن مجدد خمیر جوش کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| حالت کار | حالت ولتاژ |
| ولتاژ کار | AC220V 60HZ |
| ابعاد محصول | مدل چهار اسلات: L670 × W220 × H335mm اندازه مخزن: 150 × 100 × 110mm |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| مواد | رنگ اسپری بر روی صفحه فولادی |
| سازگاری | پشتیبانی از 250G/500G خمیر جوش و چسب قرمز نوع سوزن (طول کل کمتر از 120mm) |