| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S5331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
عملکرد تمیز کردن خودکار برای پردازش لحیم کاری پایدار با ربات لحیم کاری HS-S5331R
1، با نمایشگری که می تواند به طور کامل فرآیند کار را مشاهده کند.
2، دو ایستگاه کاری و سیستم لحیم کاری سریع قابل تعویض، که می تواند زمان تلف شده در مونتاژ و جداسازی فیکسچرها را از بین ببرد.
3، سیستم کنترل هوشمندانه توسعه یافته مستقل، عملکردهای قدرتمند و رابط کاربری ساده ای دارد.
4، با کتابخانه فرآیند قوی، برنامه نویسی ساده تر و سریعتر است.
5، قسمت فیکسچر کمکی جهانی اختیاری. فیکسچرها را می توان به راحتی و به سرعت در محل تشکیل داد.
6، ساختار مکانیکی با کیفیت بالا و قابل اعتماد، نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد.
7، کنترلر گرمایش با قدرت بالا، پایداری جوشکاری مداوم را تضمین می کند. نظارت و کنترل تمام وقت دما توسط سیستم کنترل ربات پردازش می شود.
8، سیستم فیلتر تصفیه دود، عمر مفید هویه را افزایش می دهد، کیفیت لحیم کاری را بهبود می بخشد.
9، دستگاه با عملکرد تمیز کردن خودکار، که می تواند پردازش لحیم کاری را پایدارتر کرده و عمر مفید هویه را افزایش دهد.
| مدل | HS-S5331R |
| ولتاژ | AC110V/220V,50/60Hz |
| محدوده کار X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100mm |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y1/Y2/Z | حداکثر 300 میلی متر بر ثانیه |
| سیستم محرک | موتور پله ای، تسمه تایمینگ |
| راهنمای خطی | راهنمای با دقت بالا با برند تایوان |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | برنامه نویسی دستی با آویز آموزشی |
| سیستم کنترل | برد کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
می تواند هزار مجموعه داده پردازش را ذخیره کند و یک
فایل پردازش می تواند تا 3 مگابایت فضای ذخیره سازی را اشغال کند
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256 مگابایت، کارت آفلاین 32 مگابایت، فایل پردازش واحد تا
3 مگابایت فضای ذخیره سازی (100000 نقطه پردازش)
|
| پشتیبانی از سند | CAD |
| تمیز کردن قلع هویه | تمیز کردن هوا/پنوماتیک |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش لحیم کاری | لحیم کاری نقطه ای/کششی |
| وزن | 60 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه | 680*585*800mm |
دستگاه لحیم کاری خودکار بیشتر در صنعت تولید الکترونیک استفاده می شود. این دستگاه عمدتاً برای فرآیندهای فرآیندی و پردازش لحیم کاری استفاده می شود که دستیابی به آنها در لحیم کاری مجدد و لحیم کاری موجی دشوار است.
این دستگاه به ویژه برای بردهای مدار ترکیبی، قطعات حساس به حرارت و دستگاه های حساس در فرآیند SMT مناسب است. جوشکاری، که به طور گسترده در خط جوشکاری برد PCB، جوشکاری دوشاخه شارژر، لحیم کاری کانکتور، قلع انتهایی DC، اتصال نوار LED و سایر زمینه ها استفاده می شود.
ربات های لحیم کاری خودکار جایگزین لحیم کاری دستی می شوند تا راندمان کار را بهبود بخشند و کیفیت لحیم را بهبود بخشند. مناسب برای الکترونیک خودرو، محصولات دیجیتال، الکترونیکی، LCD، برد مدار و سایر صنایع تولیدی، کانکتورها، RJ / ترانسفورماتورهای شبکه، کابل، جوشکاری FPCB، جوشکاری COF، بردهای مادربرد کامپیوتر، CABLE، بلندگوها و موتورها صنعت جوشکاری با کیفیت.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()