| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | RT-330 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
| ویژگی | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | روتر PCB آفلاین |
| روش جداسازی | اتوماتيك |
| ولتاژ | AC220V/110V، 50/60Hz |
| بارگیری | راهنما |
| ارتفاع قسمت بالا | 40mm (حداکثر) |
| تیغ جدا کننده | تیغه گلیوتین با کیفیت بالا |
| محدوده ضخامت | 0.6-4.0mm |
| استفاده | صفحه آلومینیومی، صفحه LED |
| عرض برش کارایی | 0-360 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| ویژگی های اضافی | روتینگ بیت، روتر PCB، V-Cut |