| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| مدل | HS-300 |
|---|---|
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت (اختیاری) |
| قدرت | 100 وات |
| طول برش کارآمد | 5 تا 360 میلی متر |
| اندازه تیغه | تیغه دایره ای φ125*3mm، تیغه خطی 360*45*6mm |
| مواد تیغه | واردات ابزار فولادی با کیفیت بالا |
| سرعت جدا کردن | 300mm/s |
| ضخامت V-cut | یک سوم هیئت مدیره |
| عرض جدا کننده | بهترین 1-200mm |
| اندازه دستگاه | ۶۲۰*۳۲۰*۴۵۰ میلی متر |
| وزن | 50 کیلو |