| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-C510F |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
مکانیزاسیون نقطه علامت گذاری CCD خودکار و خواندن بارکد دستگاه علامت گذاری لیزر برای تجهیزات دستکاری PCB
مشخصات
| مدل | HS-C510F |
| روش کار | حرکت سر ليزر |
| برند لیزر | SYNRAD CO2 ((مارک آمریکا) |
| موقعیت رسمی | CCD + نشان دادن موقعیت |
| خواندن در خط | خواندن در خط دوربین |
| ضخامت PCB | 0.5 ~ 5.0mm |
| ابعاد PCB | 50*50~510*460 میلی متر |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R/R-L |
| تنظیم عرض | اتوماتيك |
| سیستم کنترل XY | PC + کارت کارت + سرو موتور |
| دقت کنترل XY | ±0.02mm |
| تشخیص نادرست مواد | بوردهای منفی/عکوس/بدانش نادرست |
| تشخیص علامت بد |
شناسايي اتوماتيک نشانه ي بد نميشه علامت بد گذاشت |
| ضد رمزگذاری | پشتیبانی شده |
| سیستم کنترل | سیستم Win7+ خود توسعه یافته |
| منبع برق | واحد فاز AC 220V 16A 50/60Hz |
| فشار هوا | ≥0.5 Mpa |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| واردات سیستم | جریان فروشگاه MES IMS SFIS، و غیره |
| ابعاد | W1000*L1600*H1700 (میلی متر) |
| وزن | 700 کیلوگرم |
ویژگی ها
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()
پروفایل شرکت
شرکت Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd ((HSTECH) یک تولید کننده حرفه ای از تجهیزات حمل و نقل SMT است ((Loader,Unloader,Buffer,Conveyor,etc))ما یک شرکت با تکنولوژی بالا با حقوق مالکیت معنوی مستقل هستیماین شرکت عمدتا در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات حمل و نقل صفحه تولید sMT / THT مشغول به کار است. ما تکنسین های حرفه ای و فروش داریم.به تکنولوژی بالا تکیه می کند و تلاش می کند تا بهترین کار خود را برای ارائه کاربری کارآمد و قابل اعتماد به مشتریان خود انجام دهد. در عین حال،تيم مهندسي با تجربه ما هميشه جهت توسعه کارخانه هوشمند رو درک ميکنه محصولات و فني ها رو مطابق با تقاضا بازار به روز ميارهتلاش برای ساخت خودکارسازی بیشتر و محصول مقرون به صرفه در تمام زمان، ما همچنین OEM را بر اساس نیازهای مختلف مشتری خود انجام می دهیم.