|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-LD330 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
| مدل | HS-LD330 |
|---|---|
| نام محصول | لودر مجله PCB |
| ارتفاع حمل و نقل | 920±20mm |
| زمان بارگیری PCB | تقریباً 6 ثانیه |
| زمان تعویض مجله | تقریباً 30 ثانیه |
| جهت حمل و نقل | L~R یا R~L |
| عملکرد | عملکرد جلو |
| سمت ثابت مسیر | سمت جلو (یا مشخص کنید) |
| منبع تغذیه | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| فشار هوا | 4-6bar |
| ضخامت PCB | حداقل 0.4 میلی متر |
| تعداد مجله | سمت بالا: 1 عدد، سمت پایین: 2 عدد |
| انتخاب گام | 1-4 (گام 10 میلی متر) |
| سرعت نوار نقاله | 0.5-20M/min یا سفارشی |
| سیگنال | SMEMA |
| مدل | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| طول PCB کارآمد | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| اندازه دستگاه | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| اندازه مجله | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| وزن | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |