| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-460FL |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
MITSUBISHI PLC ماشین خودکار PCB Inverter / Flipper Handling با موتور مرحله ای
ویژگی ها
1، اين ماشين براي اينورتر کردن PCB براي چرخش 180 درجه استفاده مي شد، که براي اتمام توليد دو طرفه
2، 4 انتخاب پرتاب شده.
3، کنترل صفحه لمسی و MITSUBISHI PLC.
4، نمایش نور 3 رنگ
5، ماژول راهنمای خطی با کیفیت بالا و دقت.
6، گردش انعطاف پذیر، پیچ توپ می تواند تجهیزات جریان بالا و پایین را به آرامی متصل کند.
7، بدن ماشین کاملا از فولاد ضد زنگ، با دوام و طول عمر طولانی.
8، سيگنال SMEMA
مشخصات
| عملکرد ماشین | اينورتر PCB 180 درجه |
| منبع برق | AC100-230V، تک فاز، 50/60Hz |
| تلفن حمل و نقل | کمربند ESD 7mm |
| ابعاد PCB | (50*50) - ((500*460) mm |
| تامین هوا | ۴ تا ۶ بار، حداکثر ۱۰ لیتر/ دقیقه |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R یا R-L (اختیاری) |
| ضخامت PCB | حداقل 0.4 میلی متر |
| ارتفاعات بالا و پایین | 1-4 ((10mm قدم) |
| زمان بازیافت | حدود 20 ثانیه |
| ارتباطات | SMEMA |
| ابعاد ماشین | 600*900*1200 میلی متر |
| وزن | 140 کیلوگرم |