|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VD331 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
بدنه دستگاه استیل ضد زنگ کنترل PC دستگاه توزیع بصری 3 محور
مشخصات
| مدل | HS-VD331 |
| ولتاژ | AC110V/220V,50/60Hz، برند Meanwell |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| منبع نور | منبع LED |
| محدوده کار X/Y/Z | 400mm*300mm*2 |
| سرعت XYZ | 1000mm/s |
| پلتفرم Y | 190*150mm |
| دقت تکرار | 0.02mm |
| محدوده ویسکوزیته چسب | حداکثر ≤5000LPS |
| موتور | موتور پله ای |
| سیستم محرک | تسمه تایم برای پیچ محور X/Y، Z |
| پشتیبانی از سند | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بار | X/Y:10kg, Z:5kg |
| راهنمای خطی | CSK (برند تایوان) |
| سوئیچ فوتوالکتریک | (برند آلمان) |
| سیستم عامل | ویندوز |
| وزن ناخالص | 600 کیلوگرم |
![]()
![]()