| نام تجاری: | Samsumg |
| شماره مدل: | SME 8mm 12mm 16mm 24mm |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | $350~2500/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
فیدر الکتریکی سری SME سامسونگ کاملا جدید اصلی استفاده شده 8mm 12mm 16mm 24mm
مقدمه
این خورنده سری SME سامسونگ یک نوع خورنده الکتریکی است که در دستگاه انتخاب و قرار دادن سامسونگ SM421، SM471، SM481 و غیره استفاده می شود.که از آلیاژ آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده است، ما عرضه اصلی جدید و اصلی استفاده شده تغذیه برای این مدل، خوش آمدید به ما یک بررسی، ما به سرعت به شما بازخورد!
مشخصات
| نام | SMT سامسونگ SME تغذیه برقی |
| برند | سامسون |
| مدل | SME 8mm، 12mm، 16mm، 24mm، 32mm |
| شرایط | اصلی جدید |
| کیفیت | کیفیت بالا |
| ذخایر | بزرگ |
| G.W | 3.5kg/pc |
| بسته بندی | بسته بندی کارتونی با کف |
| پرداخت | TT |
| تحویل | اکسپرس یا از طریق حساب مشتری |
سایر تغذیه کننده های مارک سامسونگ
| مدل تغذیه | دستگاه نصب تراشه مدل |
|
سامسونگ CP 8*2mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ CP 8*4mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ CP 12mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ CP 16mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ CP 24mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ CP 32mm feeder
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
فیدر سامسونگ CP 44mm
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
خورنده سامسونگ CP 56mm
|
سامسونگ CP40/CP45/CP60
|
|
سامسونگ SM 8*2mm feeder
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
سامسونگ SM 8*4mm feeder
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
سامسونگ SM 12mm feeder
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
فیدر سامسونگ SM 44mm
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
سامسونگ SM 16mm feeder
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
فیدر سامسونگ SM 24mm
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
سامسونگ SM 32mm feeder
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
|
خورنده سامسونگ SM 56mm
|
SM320/SM321/SM421/SM471/SM480
|
ویژگی ها
1، حالت اصلی برند ، مطمئنا هیچ مشکلی با کیفیت نیست
2، گزینه های سری کامل، 8mm، 12mm، 16mm، 24mm، 32mm
3، با انبار بزرگ، زمان تحویل سریع
4بسته بندی خوب، فیلم، فوم و کارتون، سه سطح محافظت شده.
5، همچنین قطعات تغذیه را تامین می کنیم ، اگر هر قطعه ای خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشد ، ما نیز آن را تامین می کنیم.
![]()
![]()