|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-CC300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل | HS-CC300 |
| ارتفاع انتقال | 920±20mm |
| عرض کانویر | 50-450mm (تخصیص پذیر) |
| ارتفاع قطعات | تا 100 میلی متر |
| اندازه لبه صفحه PCB | ≥5mm |
| سرعت حمل | 0-12000mm/min |
| سرعت محور 3 | 800mm/s |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه های ذخیره سازی | تا 1000 |
| منبع برق | AC220/110V |
| فشار هوا | 4-kgf/cm2 |
| مخزن چسب | 10 لیتر با مخلوط کردن دستی |
| سیستم کنترل | کامپیوتر صنعتی + کارت کنترل حرکت |
| عرض اسپری | 3 تا 20 میلی متر |
| کل قدرت | 2.6kW |
| وزن ماشین | ۶۰۰ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 1060 × 1200 × 1700 میلی متر |