| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-800 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
ایستگاه تعمیرات BGA با دقت بالا، HS-800، ادغام هوای گرم و هد نصب
مشخصات
| ایستگاه تعمیرات BGA | مدل: HS-800 |
| توان هیتر | هیتر بالایی 1200 وات (حداکثر)، هیتر پایینی 1200 وات (حداکثر) |
| پیش گرمایش پایینی | IR 5000w |
| کنترل دما | ترموکوپل نوع K، کنترل حلقه بسته |
| روش مکان یابی | سوراخ بیرونی یا موقعیت |
| ابعاد کلی | L970mm*W700mm*H830mm |
| اندازه PCB | W650*D610mm |
| اندازه BGA | حداکثر 80mm*80mm حداقل 1mm*1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 140KG |
ویژگی ها
1. طراحی یکپارچه هد هوای گرم و هد نصب، با عملکردهای لحیم کاری و لحیم زدایی خودکار.
2. هیترهای بالایی سیستم هوای گرم را اتخاذ می کنند، گرمایش سریعتر، یکنواختی دما، خنک شدن سریعتر. (دما می تواند تا 50 تا 80 درجه سانتیگراد برسد).
3. 3 هیتر مستقل. هیترهای بالایی و پایینی می توانند به طور همزمان و خودکار حرکت کنند، می توانند به هر موقعیت IR برسند. ناحیه هیتر پایینی می تواند بالا و پایین شود، از برد PCB پشتیبانی می کند.
4. برد PCB از لغزنده با دقت بالا استفاده می کند تا از دقت نصب BGA و PCB اطمینان حاصل شود.
5. میز پیش گرمایش پایینی منحصر به فرد ساخته شده از مواد گرمایشی با کیفیت خوب وارداتی از آلمان.
6. میز پیش گرمایش، دستگاه گیره و سیستم خنک کننده می توانند به طور یکپارچه در محور X حرکت کنند که باعث می شود مکان یابی و لحیم زدایی PCB ایمن تر و راحت تر شود.
7. محورهای X و Y روش حرکتی کنترل خودکار موتور را اتخاذ می کنند تا تراز سریعتر و راحت تر شود.
8. کنترل دو راکر دوربین و پلت فرم گرمایش بالایی و پایینی را کنترل می کند تا از دقت تراز اطمینان حاصل شود.
9. پمپ خلاء داخلی، چرخش 360 درجه در زاویه؛ نازل مکش نصب را تنظیم کنید.
10. نازل مکش می تواند BGA را انتخاب و ارتفاع نصب را به طور خودکار با فشار قابل کنترل در 10 گرم تشخیص دهد. فشار صفر برای انتخاب و نصب BGA کوچکتر در دسترس است.
11. سیستم دید بصری نوری با وضوح بالا، قابل حرکت با دست در محورهای X/Y، با دید تقسیم شده، بزرگنمایی و عملکردهای تنظیم دقیق، دستگاه تشخیص انحراف شامل، فوکوس خودکار، عملکرد نرم افزار، زوم نوری 22 برابر؛ اندازه BGA قابل تعمیر 80*80MM;
12. با 10 بخش افزایش (کاهش) دما و 10 بخش کنترل دمای ثابت، می تواند بخش های زیادی از دما را ذخیره کند.
13. اندازه های زیادی از نازل آلیاژی، تعویض آسان؛ می تواند در هر زاویه ای قرار گیرد.
14. با 5 پورت ترموکوپل، می تواند دماها را در چند نقطه به صورت بلادرنگ تشخیص و تجزیه و تحلیل کند.
15. با عملکرد نمایش عملیاتی جامد برای قابل اطمینان تر کردن کنترل دما.
کاربرد
مناسب برای تلفن های همراه، هارد دیسک ها، صفحه کلیدها، اسباب بازی های الکترونیکی، رایانه ها، DVD، نقاط، پلاستیک ها، لوازم برقی، تجهیزات ارتباطی، لوازم برقی، اسباب بازی ها، پردازش الکترونیکی، موتورها، موتورها، قطعات، تبلت ها، لپ تاپ ها، دوربین های دیجیتال، کنترل از راه دور، واکی تاکی و غیره.
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()