| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-UV3W |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
عمدتاً در بسیاری از صنایع مانند سختافزار، ارتباطات، الکترونیک، قطعات خودرو، پلاستیک، صنایع دستی و غیره استفاده میشود.
| مدل | HS-UV3W |
|---|---|
| توان خروجی | 3W |
| نوع لیزر | واحد لیزر UV 3W |
| محدوده علامتگذاری | 150*150mm (اختیاری) |
| قطر نقطه لیزر | <0.01mm |
| توان خروجی لیزر | 0~100% قابل تنظیم |
| محدوده فرکانس کاری | 5~100KHz |
| پایداری توان | <±1%rms |
| طول موج لیزر | 355nm |
| نوع علامتگذاری | علامتگذاری استاتیک/علامتگذاری دینامیک |
| سرعت علامتگذاری | ≤7000m/s |
| حداقل کاراکتر | 0.15mm |
| دقت تکرار | ±0.003mm |
| واحد لیزر | برند چینی/برند خارجی (اختیاری) |
| نوع خنککننده | خنککننده هوا |
| منبع تغذیه | AC220V,60Hz,15A |
| نرمافزار | SW حرفهای |
| طول عمر لیزر | 20000 ساعت |
| اندازه دستگاه | 900mm*680mm*1500 |
| وزن دستگاه | 120kg |
![]()
![]()