| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-SL5331 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | هر ماه 100 تا |
دستگاه قفل و قفل پیچ 4 محور دسکتاپ با دقت ±5mm
مقدمه
استفاده از این ماشین قفل پیچ برای تحقق انتقال خودکار، تنگ کردن و آزمایش پیچ ها از طریق اجزای مختلف الکتریکی و پنوماتیک.
ویژگی ها
1پیچ ها به طور مستقیم یک به یک از طریق یک لوله به قطعه پیچ در می آیند تا تغذیه و پیچ زدن بسیار سریع را به دست آورند.
2. اپراتور می تواند از موقعیت دستی برای انجام برنامه نویسی استفاده کند. بسیار کارآمد و بسیار آسان برای یادگیری عملیات است.
3. از عملکرد آلارم قفل / لغزیدن / شناور پشتیبانی کنید
4. از عملکرد شروع کار حسگر اتوماتیک پشتیبانی کنید
5از تنظیم قبل و بعد از حمل و نقل یا قبل از پرواز پشتیبانی کنید.
مشخصات
| مدل | HS-SL5331 |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz، مارک Meanwell |
| محدوده کاری X/Y1/Y2/Z | 500/300/300/100 میلی متر |
| سرعت XYZ | حداکثر XY: 600mm/s،Z: 300mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| موتور | موتور مرحله ای ((مارک شینانو کنشی) |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | HIWIN ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیلندر | هواپیمایی |
| پیچ های مناسب | M1 - M5 |
| اندازه ماشین | 720*685*597 میلی متر |
| وزن ناخالص | 75 کیلوگرم |
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()