| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-700 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 2600W |
| توان هیتر | هیتر بالا 1200 وات (حداکثر)، هیتر پایین 1200 وات (حداکثر) |
| مواد الکتریکی | موتور محرک + کنترل کننده دمای هوشمند + صفحه نمایش لمسی رنگی |
| کنترل دما | سنسور K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترل کننده دمای مستقل (دقت ±1℃) |
| سنسور | 1 عدد |
| سیستم موقعیت یابی | پشتیبانی PCB به شکل V + فیکسچر جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت یابی |
| ابعاد کلی | L450mm × W470mm × H670mm |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر 140mm×160mm / حداقل 5mm×5mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 50mm×50mm / حداقل 1mm×1mm |
| ضخامت PCB | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 30KG |
| وزن تراشه نصب | 150g |
| حالت های کاری | پنج: نیمه خودکار / دستی / حذف / نصب / جوش |
| کاربردها | تعمیر تراشه / مادربرد تلفن |