| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-SL331 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | هر ماه 100 تا |
موتور مرحله ای سوئیچ فوتو الکتریکی پیچ قفل / قفل ماشین با 3 محور
مقدمه
این ماشین قفل پیچ برای قفل کردن پیچ ها به طور خودکار برای بهبود بهره وری تولید استفاده می شود.
ویژگی ها
1، قفل خودکار، محدوده کار 3 محور، با لوازم ثابت.
2، دسکتاپ و عملکرد قابل مشاهده، می تواند خط تولید اتوماتیک را متصل کند.
3، آموزش برنامه ریزی آویز، موتور گام و سیستم رانندگی کمربند زمانبندی.
4مناسب برای پیچ های مشخصات M1-M5.
5، کاربرد گسترده ای دارد، می تواند در بسیاری از صنایع مانند تولید الکترونیک، بالا، چراغ LED، الکترونیک خودرو، اسباب بازی، منبع برق، کیبورد کامپیوتر و غیره استفاده شود.
6، پشتیبانی از ورودی فایل در قالب CAD، corelDRAW
مشخصات
| مدل | HS-SL331 |
| منبع برق | AC110V/220V، 50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰/۳۰۰/۱۰۰ میلی متر |
| سرعت XYZ | حداکثر XY: 600mm/s،Z: 300mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| موتور | موتور مرحله ای ((مارک شینانو کنشی) |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | HIWIN ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیلندر | هواپیمایی |
| پیچ های مناسب | M1 - M5 |
| اندازه ماشین | 720*685*597 میلی متر |
| وزن ناخالص | 75 کیلوگرم |
![]()