| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
این دستگاه جوش خودکار دسکتاپ SMT یک ربات جوش خودکار سه محور است. برای جوش نقطه ای ، جوش کششی ، جوش منحنی ، جوش دایره ای ، جوش مداوم منحنی نامنظم در دسترس است.
برنامه ای که در حال اجراست می تواند کپی شود، و مکس می تواند 999 برنامه را ذخیره کند، همچنین برنامه های مختلف را می توان به سادگی برای محصولات مختلف با یک دکمه تغییر داد، نیازی به برنامه ریزی مجدد نیست.
ماشین از قطعات با کیفیت بالا ساخته شده است، مانند استفاده از راهنمای خطی Hi-win، و بدن ماشین بسیار سنگین و با دوام است، اطمینان حاصل کنید که دقت جوش.همچنین ماشین نگهداری و کار آسان است، کارایی تولید را به شدت بهبود می بخشد.
| مدل | HS-S331R |
|---|---|
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰*۳۰۰*۱۰۰ میلی متر |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300mm/s |
| سیستم محرک | موتور مرحله ای، کمربند زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنماي دقيق تايواني |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | برنامه نویسی دستی با آویز آموزش |
| سیستم کنترل | صفحه کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
مي تونه هزاران مجموعه اطلاعات پردازش و يک واحد
فایل پردازش می تواند تا 3M فضای ذخیره سازی اشغال
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256M، کارت آفلاین 32M، فایل پردازش تک تا
فضای ذخیره سازی 3M (100000 نقطه پردازش)
|
| مدارک پشتیبانی | CAD |
| تمیز کردن قوطی های آهن | تمیز کردن هوا/انفومی |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش جوش | جوشاندن نقطه ای / کششی |
| وزن | ۴۸ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | ۵۲۰*۵۸۵*۸۰۰ میلی متر |