| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-D331AB |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| نسبت مخلوط گلو | 11-10:1 / قابل سفارشی سازی |
| سرعت توزیع | 10- 150g/5s (بر اساس نسبت چسب 1: 1) |
| دقت توزیع | مقدار چسب ± 1٪، نسبت چسب ± 1٪ |
| محدوده کاری X/Y/Z | 300×300×100mm (محور Z قابل چرخش است) |
| سرعت XYZ | حداکثر 300mm/s |
| سیستم درایو | موتور مرحله ای + کمربند زمان بندی |
| تکرار | ±0.02mm |
| توانایی های الگویی | خطوط، دایره ها، قوس ها، مسیرهای پیوسته، مداخله خطی سه بعدی |
| دقيقي در تهيه آب | مقدار ± 1٪، نسبت ± 1٪ |
| روش کار | اتوماتيك |
| برنامه نویسی | معلق آموزش |
| سیستم کنترل | کارت هیئت مدیره |
| عملکرد ضد نشت | دریچه با دستگاه خلاء |
| وزن | ۶۵ کیلوگرم |
| ابعاد (L × W × H) | 716×585×645 میلی متر |
| منبع برق | 220V 50-60Hz 350W |