| نام تجاری: | GKG |
| شماره مدل: | GLE |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
دقت 01005 0.3 پیچ دوربین دیجیتال CCD SMT پایش پایش استنسل چاپگر
مقدمه
GLE ماشین چاپ پسته ی پایش خودکار یک ماشین پیشرفته برای برنامه های SMT در مقیاس بزرگ است. عرض Gts تنها 2830mm است. می تواند به طور کامل نیازهای فرآیند چاپ 01005 را برآورده کند،0.3پچ و فاصله ی خوب دیگه، دقت و سرعت بالایی داره.
مشخصات
| مدل | GLE |
| حداکثر اندازه PCB | ۵۱۰×۵۱۰ میلی متر |
| حداقل اندازه PCB | 50x50 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.4-6mm |
| حداکثر وزن تخته | 5 کیلوگرم |
| ارتفاع حمل | 900±40 میلی متر |
| شکاف لبه تخته | 2.5 میلی متر |
| ارتفاع تخته | ۲۳ میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R,R-L |
| سرعت حمل | حداکثر 1500mm/s، کنترل برنامه |
| روش حمل | یک مرحله |
| تعدیل عرض | اتوماتيك |
| رابط I/O | SMEMA |
| موقعیت گذاری PCB (روش پشتیبانی) | پین مغناطیسی/ بلوک پشتیبانی/ میز بالا و پایین |
| سیستم قفل PCB |
ثبت اختراع شده بر روی کلیمپ بالا
|
| چسباندن جانبی | |
| عملکرد جذب | |
| چاپ سریع |
0-20mm
|
|
حالت چاپ
|
یک بار/دو بار
|
|
سرعت چاپ
|
10-200mm/sec
|
|
حالت چاپ
|
یک بار / دو بار
|
|
نوع جاروبرقی
|
لوله ی لاستیکی / فولادی ((زاویه 45°/55°/60°)
|
| فشار چاپ | 0.5 تا 10 کیلوگرم |
| اندازه قاب قالب | 470*370mm~737*737mm |
|
سیستم تمیز کردن
|
قطرات سیستم تمیز کردن باران
|
| جذب خلاء تقویت شده | |
| خلاء خشک و مرطوب سه حالت | |
|
CCD FOV
|
10x8mm
|
| انواع علامت های اعتمادی | شکل استاندارد علامت اعتمادی |
| پد | |
| سوراخ | |
| سیستم دوربین | ساختار نوری بالا / پایین |
| دوربین دیجیتال CCD | |
| تطابق الگوی هندسی |
عملکرد ماشین
| مدل | GLE |
| دقت موقعیت تکرار | ±12.5um@6,CPK≥2.0 |
| دقت چاپ | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| زمان چرخه چاپ | <7.5 ثانیه |
| بر اساس سیستم تست شخص ثالث ((CTQ) تایید موقعیت چاپ واقعی پایش جوش تکرار دقت | |
مشخصات کل ماشین
|
منبع برق
|
AC:220±10٪،50/60HZ، 3.0KW
|
|
فشار هوا
|
۴ تا ۶ کیلوگرم در سانتی متر مربع
|
|
مصرف هوا
|
حدود 5 لیتری/دقیقه
|
|
دمای کار
|
-20°C تا +45°C |
|
رطوبت کاری
|
30٪ تا 60٪
|
|
ابعاد ماشین(بدون چراغ برج) |
1240 ((L) × 1410 ((W) × 1500 (H) mm
|
|
وزن ماشین
|
حدود 1100 کيلوگرم |
ویژگی ها
1، GKG پلتفرم جیک تنظیم ویژه. پایدار و آسان برای تنظیم، می تواند به سرعت ارتفاع جیک پین PCB با ضخامت مختلف را تنظیم کند.
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()