| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-500LC |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، D/P |
| توانایی عرضه: | 200 ست در ماه |
AC380V 8/10inch Blade 3600rpm ماشین برش خودکار سرب PCB برای حداکثر PCB 250mm
مقدمه
این ماشین برای برش پا اضافی / سرب PCBA پس از جوش موج استفاده می شود، ماشین عمدتا شامل دو قسمت، تثبیت PCB، و تثبیت تیغه است.با کلیپر در هر دو طرف ثابتبعد از اینکه تیغه ثابت شده و ارتفاع تنظیم شده است، PCB برای برش خودکار سرب حمل می شود. تیغه سریع و ثبات می چرخد،در همان زمان آن را بسیار کم صدا و بهره وری بالا. دستگاه پیشگیری از انحراف مجهز به اطمینان از هیچ آسیب بر روی تخته های PCBA است.
مشخصات
| مدل | HS-500LC |
| قدرت | AC220, 50/60Hz/380V,50/60Hz |
| حداکثر اندازه PCB | 400mm ((L) × 250mm ((W) |
| سرعت محور اصلی | 4500/دقيقه |
| موتور محور اصلی | 3/4 اسپی |
| سرعت ریل راهنما | 0-3 M قابل تنظیم است |
| حداقل ارتفاع سرب | 1.0 تا 1.5 میلی متر دقیقه |
| ابعاد ماشین | 750*600*860mm ((W*D*H) |
| وزن خالص | 115 کیلوگرم |
![]()
![]()
![]()
ما نه تنها ماشین آلات و تجهیزات SMT، بلکه بسیاری از قطعات ماشین نیز داریم. ما تامین کننده قطعات و تجهیزات ماشین SMT هستیم. مانند Feeder,Nozzle,PCB board turnover cart,SMT greaseمخلوط کننده پودر، شمارنده SMD ، حسگر لیزر ، فیلتر ، KIC پروفایلگر حرارتی ، سرو موتور و غیره
در شرکت شنژن هانسوم تکنولوژی، ما برای برتری در ارائه تکنولوژی پیشرفته و خدمات مشتری استثنایی تلاش می کنیم. ما منتظر فرصت برای خدمت به نیازهای کسب و کار شما هستیم.اگر سوالی دارید یا به اطلاعات بیشتر نیاز دارید، لطفاً در تماس با ما ترديد نکنید!