| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-330BF |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
مشخصات
| مدل | HS-HC250 | HS-HC250 |
| اندازه PCB کارآمد | 50*50~350*250 میلی متر | 50*50~455*330 میلی متر |
| اندازه ماشین | 1250*1200*1600 میلی متر | 1460*1360*1600 میلی متر |
| وزن | 200 کیلو | ۲۳۰ کیلو |
| مدل | HS-HC250 | HS-HC250 |
| اندازه PCB کارآمد | 50*50~350*250 میلی متر | 50*50~455*330 میلی متر |
| اندازه ماشین | 1250*1200*1600 میلی متر | 1460*1360*1600 میلی متر |
| وزن | 200 کیلو | ۲۳۰ کیلو |
پارامترهای فنی
| عملکرد | این واحد به عنوان یک بافر بین دستگاه SMD و تجهیزات بازرسی استفاده می شود. |
| ارتفاع حمل |
910±20mm |
| جهت حمل و نقل | L~R، یا R~L |
| جمع آوری بورس | قفسه PCB بلند کننده |
| سرعت حمل و نقل | قابل تنظیم |
| طرف ثابت ریل | قسمت جلو یا پشت |
| قسمت عملیات | قسمت جلویی |
| ضخامت PCB | حداقل 0.6mm |
| انتخاب صدای بلند | 1-4 ((10mm pitch) |
| منبع برق | 220 ولت،50/60 هرتز،±10٪ |
| قدرت | 0.05kW |
| ظرفیت مخزن PCB | حداکثر 25 تا |
| مجله | نه |
| سیگنال | SMEMA |
| گزینه ها | تنظیم اتوماتیک عرض |
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()