|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-ST400 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
تنظیم عرض پاناسونیک PLC CE لیست شده PCB Stacker Machine Bare Board Unloader
درخواست
این ماشین برای تخلیه / جمع آوری PCB های برهنه از خط تولید SMT پس از علامت گذاری لیزر استفاده می شود.
مشخصات
| عملکرد |
استفاده می شود برای جمع آوری PCB برهنه به خط smt از ماشین رو به جلو |
| ارتفاع حمل | 910±30 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L~R، یا R~L |
| عملیات | عملیات جلویی |
| طرف ثابت مسير | قسمت جلویی |
| ضخامت PCB | 0.6 ~ 4.0mm |
| ارتفاع اجزای PCB | ±35mm |
| زمان تغذیه PCB | حدود 10 ثانیه یا مشخص کنید |
| وزن تخته | ≤3kg |
| منبع برق | 220 ولت،50/60 هرتز،±10٪ |
| قدرت | 0.05kW |
| فشار هوا | 0.6Mpa |
| مصرف هوا | <20 لیتر/دقیقه |
| سیگنال | SMEMA |
| مدل | HS-ST400 | HS-ST530 |
| طول PCB کارآمد | 50 تا 400 میلی متر | 50 تا 530 میلی متر |
| عرض PCB حمل | 50 تا 400 میلی متر | 50 تا 500 میلی متر |
| ضخامت PCB | حداقل 0.6mm | حداقل 1.0mm |
| ابعاد ماشین | ۶۵۰*۶۷۰*۱۲۰۰ میلی متر | 800*880*1200 میلی متر |
| وزن | 170 کیلوگرم | 190 کیلو |
![]()
![]()