| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-GSE |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
صفحه لمسی اشنایدر چاپگر خودکار خمیر خمیر برای SMT مقیاس بزرگ
مقدمه
GLE ماشین چاپ پسته ی پایش خودکار یک ماشین پیشرفته برای برنامه های SMT در مقیاس بزرگ است. عرض Gt-S تنها 2830mm است. می تواند به طور کامل نیازهای فرآیند چاپ 01005 را برآورده کند،0.3پچ و فاصله ی خوب دیگه، دقت و سرعت بالایی داره.
ویژگی ها
1، GKG پلتفرم جیک تنظیم ویژه. پایدار و آسان برای تنظیم، می تواند به سرعت ارتفاع جیک پین PCB با ضخامت مختلف را تنظیم کند.
| مدل | GSE |
| اندازه ستینسل | ۳۷۰×۳۷۰ میلی متر (قیمت دقیقه ای) |
| 737x737mm ((حجم حداکثر) | |
| 20-40mm ((ضخامت) | |
| حداکثر اندازه PCB | ۴۰۰*۳۴۰ میلی متر |
| حداقل اندازه PCB | 50x50 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.4-6mm |
| صفحه PCB | حداکثر 1٪ پی سی بی قطر |
| ارتفاع حمل | 900±40 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R,R-L |
| سرعت حمل | حداکثر 1500mm/s، می تواند تنظیم شود |
| روش حمل | یک مرحله |
| تعدیل عرض | اتوماتيك |
| رابط I/O | SMEMA |
| موقعیت گذاری PCB (روش پشتیبانی) | پین مغناطیسی/ بلوک پشتیبانی/ میز بالا و پایین |
| سیستم قفل PCB | ثبت اختراع شده بر روی کلیمپ بالا / کلیمپ جانبی |
| سر چاپ | دو سر چاپی مستقل موتور شده |
| فشار جارو | 0.5 تا 10 کیلوگرم (کنترول برنامه) |
| سرعت چاپ | ۶-۲۰۰ میلی متر در ثانیه |
| حالت چاپ | یک بار / دو بار |
| نوع جاروبرقی | لوله ی لاستیکی / فولادی ((زاویه 45°/55°/60°) |
| سیستم تمیز کردن | جذب خلاء تقویت شده، خشک، مرطوب، خلاء سه حالت |
| CCD FOV | 8x6mm |
| محدوده تنظیم دستگاه | X: ± 3mm، Y: ± 7 mm، θ: ± 2° |
| چشم انداز | نگاه به بالا / پایین ساختار نوری / CCD / هندسه الگوی مطابقت |
مشخصات کل ماشین
| دقت موقعیت تکرار | ±0.01mm |
| دقت چاپ | ±0.025mm |
| زمان چرخه | <8 ثانیه |
| تغییر محصول | قدیمی:<3 دقیقه، جدید:<5 دقیقه |
| تامین هوا | ۴ تا ۶ کیلوگرم وزن در سانتی متر |
| منبع برق | AC:220±10٪،50/60HZ، 2.5KW |
| روش کنترل | PC |
| سیستم عملیاتی | ویندوز XP/Win7 |
| ابعاد ماشین | 1158 ((L) x 1362 ((W) x 1463 (H) mm |
| وزن ماشین | حدود 1000 کيلوگرم |
![]()