| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
مانیتور 15'HD LCD تلفن همراه BGA Rework Station با 5 حالت موتور مرحله ای رنگ CCD
مقدمه:
Aایستگاه بازکاری BGA تلفن همراهیک قطعه تخصصی از تجهیزات طراحی شده برای تعمیر و بازکاری قطعات Ball Grid Array (BGA) در صفحه های مدار تلفن همراه است. این ایستگاه ها در صنعت تعمیر الکترونیک بسیار مهم هستند.,به خصوص برای تعمیر گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های قابل حمل.
ویژگی ها:
1. 5 حالت کار
2. مانيتور LCD 15'HD
3. صفحه لمسی رنگی 7'HD
4. موتور گام بردار
5. سي سي دي سيستم موازی رنگی نوري
6دقت دمای در عرض ±1°C
7دقت نصب در عرض ± 0.01mm
8. نرخ موفقيت تعمير: 99 درصد
9تحقیق و توسعه مستقل کنترل تک تراشه
مشخصات:
| ایستگاه بازکاری BGA تلفن همراه | مدل:HS-700 |
| منبع برق | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۲۶۰۰ وات |
| قدرت گرمایش | گرمایش بالا 1200W ((حد اکثر)) ، گرمایش پایین 1200W ((حد اکثر)) |
| مواد الکتریکی | موتور راننده + کنترلگر درجه حرارت هوشمند + صفحه لمسی رنگی |
| کنترل دما | حسگر K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترلگر مستقل temp.controller (دقیقیت می تواند به ±1°C برسد) |
| سنسور | 1 عدد |
| راه پیدا کردن | پشتیبانی PCB شکل V + لامپ جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت |
| ابعاد کلی | L450mm*W470mm*H670mm |
| اندازه PCB | حداکثر 140mm*160mm حداقل 5mm*5mm |
| اندازه BGA | حداکثر 50mm*50mm حداقل 1mm*1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن ماشین | 30 کیلوگرم |
| وزن تراشه نصب | 150 گرم |
| حالت کار | پنجم: نیمه اتوماتیک / دستی / حذف / نصب / جوش |
| استفاده تعمیر | تراشه ها / مادربرد تلفن و غیره |
تعمیر تلفن همراه:
الکترونیک مصرفی:
نمونه سازی و توسعه:
کنترل کیفیت:
بهبود بهره وری تعمیرات:
مقرون به صرفه:
دقت بهبود یافته:
انعطاف پذیری:
آموزش و پشتیبانی از کاربران:
![]()
![]()