| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | VS-600WA |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 500 ست در ماه |
دستگاه بسته بندی خلاء خارجی با خود تشخیص و ارتفاع تنظیم شده
مقدمه
این دستگاه بسته بندی خلاء خارجی ، همچنین به عنوان دستگاه بسته بندی خلاء ایستاده طبقه نامیده می شود ، کل دستگاه از پوسته رنگ آمیزی ساخته شده است ، همچنین می تواند با استفاده از فولاد ضد زنگ سفارشی شود.پلت فرم تنظیم می شود برای انتخاب ارتفاع مناسب شما نیاز دارید، چرخ خمیر برای حرکت ماشین.
مشخصات
| مدل | VS-600WA |
| ظرفیت بسته بندی | 3-10 کیسه/دقیقه (با توجه به اندازه محصول) |
| اندازه مهر | W600 * W5 ~ 10mm ((عرض خط مهر و موم، سفارشی) |
| حداکثر اندازه بسته بندی | L ((غیر محدود) * W600 * H ((غیر محدود) |
| اندازه ماشین | 670*460*1050 میلی متر |
| اندازه پلتفرم | 400*450mm ((می تواند سفارشی شود) |
| منبع برق | 110V/220V، 50/60Hz |
| قدرت | 1.5KW |
| فشار هوا | 5-8kg ((همچنین می تواند سفارشی به هیچ فشار هوا، کمپرسور هوا داخلی را انجام دهد) |
| خلاء نهایی | - 0.1Mpa |
| وزن | ۸۰ کیلوگرم |
![]()
ما دارای تکنسین های حرفه ای و فروش هستیم، به تکنولوژی پیشرفته تکیه می کنیم و تلاش می کنیم تا کارآمد و قابل اطمینان برای مشتریان خود داشته باشیم.در عین حال تیم مهندسی با تجربه ما همیشه جهت توسعه کارخانه هوشمند را درک می کند، به روز رسانی محصولات و فنی با توجه به تقاضا بازار، دنبال کردن به makeemore اتوماسیون و محصول مقرون به صرفه در همه زمان، ما همچنین انجام OEM basedon نیازهای مختلف از مشتری ما.