| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-800 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-800 |
| توان هیتر | هیتر بالا 1200 وات (حداکثر)، هیتر پایین 1200 وات (حداکثر) |
| پیش گرمایش پایین | IR 5000W |
| کنترل دما | ترموکوپل نوع K، کنترل حلقه بسته |
| روش مکان یابی | سوراخ بیرونی یا موقعیت |
| ابعاد کلی | L970mm × W700mm × H830mm |
| اندازه PCB | W650mm × D610mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 80mm × 80mm، حداقل 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 140KG |