| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-D331 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
دستگاه بسته بندی خلاء صنعتی دستگاه توزیع چسب اتوماتیک
| مدل | HS-D331 |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz، مارک Meanwell |
| دریچه توزیع | دریچه گرمایش PUR |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰/۳۰۰/۱۰۰ میلی متر |
| سرعت XYZ | 300mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | CSK ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیلندر | هواپیمایی |
| نگهداری چسب | 30 میلی لیتر PUR نوع شیرینی |
| اندازه ماشین | 520*585*597 میلی متر |
| وزن ناخالص |
50 کیلو |
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()