| نام تجاری: | GKG |
| شماره مدل: | GLE |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
GLE ماشین چاپ پسته ی پایش خودکار یک ماشین پیشرفته برای کاربردهای مقیاس بزرگ SMT است. عرض Gts تنها 2830mm است. می تواند به طور کامل نیازهای فرآیند چاپ 01005 را برآورده کند،0.3پچ و فاصله ی خوب دیگه، دقت بالا و سرعت بالا.
| مدل | GLE |
| حداکثر اندازه PCB | ۵۱۰×۵۱۰ میلی متر |
| حداقل اندازه PCB | 50x50 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.4-6mm |
| حداکثر وزن تخته | 5 کیلوگرم |
| ارتفاع حمل | 900±40 میلی متر |
| شکاف لبه تخته | 2.5 میلی متر |
| ارتفاع تخته | ۲۳ میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R,R-L |
| سرعت حمل | حداکثر 1500mm/s، کنترل برنامه |
| روش حمل | یک مرحله |
| تعدیل عرض | اتوماتيك |
| رابط I/O | SMEMA |
| موقعیت گذاری PCB (روش پشتیبانی) | پین مغناطیسی/ بلوک پشتیبانی/ میز بالا و پایین |
| سیستم قفل PCB | ثبت اختراع شده بر روی کلیمپ بالا |
| چسباندن جانبی | |
| عملکرد جذب | |
| چاپ سریع | 0-20mm |
| حالت چاپ | یک بار/دو بار |
| سرعت چاپ | 10-200mm/sec |
| حالت چاپ | یک بار / دو بار |
| نوع جاروبرقی | لوله ی لاستیکی / فولادی ((زاویه 45°/55°/60°) |
| فشار چاپ | 0.5 تا 10 کیلوگرم |
| اندازه قاب قالب | 470*370mm~737*737mm |
| سیستم تمیز کردن | قطرات سیستم تمیز کردن باران |
| جذب خلاء تقویت شده | |
| خلاء خشک و مرطوب سه حالت | |
| CCD FOV | 10x8mm |
| انواع علامت های اعتمادی | شکل استاندارد علامت اعتمادی |
| پد | |
| سوراخ | |
| سیستم دوربین | ساختار نوری بالا / پایین |
| دوربین دیجیتال CCD | |
| تطابق الگوی هندسی |
| مدل | GLE |
| دقت موقعیت تکرار | ±12.5um@6,CPK≥2.0 |
| دقت چاپ | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| زمان چرخه چاپ | <7.5 ثانیه |
| بر اساس سیستم آزمایش شخص ثالث ((CTQ) تایید دقیقیت چاپ حالت واقعی پایش جوش | |
| منبع برق | AC:220±10٪،50/60HZ، 3.0KW |
| فشار هوا | ۴ تا ۶ کیلوگرم در سانتی متر مربع |
| مصرف هوا | حدود 5 لیتری/دقیقه |
| دمای کار | -20°C تا +45°C |
| رطوبت کاری | 30٪ تا 60٪ |
| ابعاد ماشین ((بدون چراغ برج) | 1240 ((L) × 1410 ((W) × 1500 (H) mm |
| وزن ماشین | حدود 1100 کيلوگرم |