| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-HC250 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
یک بافر عمودی یک دستگاه اتوماسیون صنعتی است که برای ذخیره و مدیریت موقت مواد، قطعات یا محصولات در جهت عمودی استفاده می شود.این به طور معمول در محیط های تولیدی و لجستیک برای افزایش جریان کار و بهینه سازی فضای استفاده می شود.
| ارتفاع حمل | 910±20mm |
| جهت حمل و نقل | L~R، یا R~L |
| جمع آوری بورس | قفسه PCB بلند کننده |
| سرعت حمل کننده | قابل تنظیم |
| طرف ثابت ریل | قسمت جلو یا پشت |
| قسمت عملیات | قسمت جلویی |
| ضخامت PCB | حداقل 0.6mm |
| انتخاب ارتفاع | 1-4 ((10mm pitch) |
| منبع برق | 220 ولت،50/60 هرتز،±10٪ |
| قدرت | 0.05kW |
| ظرفیت مخزن PCB | حداکثر 25 تا |
| مجله | نه |
| سیگنال | SMEMA |
| گزینه ها |
تنظیم اتوماتیک عرض |
| مدل | HS-HC250 | HS-HC330 | HS-HC390 | HS-HC460 |
| طول PCB کارآمد | 50*50~350*250 میلی متر | 50*50~455*330 میلی متر | 50*50~530*390 میلی متر | 50*50~530*460 میلی متر |
| ابعاد ماشین | 1250*1200*1600 میلی متر | 1460*1360*1600 میلی متر | 1610*1480*1600 میلی متر | 1610*1620*1600 میلی متر |
| وزن | 200 کیلو | ۲۳۰ کیلو | ۲۷۰ کیلو | ۳۰۰ کیلوگرم |