| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-T350 |
| مقدار تولیدی: | 1PC |
| قیمت: | 145 usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 500 عدد در ماه |
ESD تجهیزات ضد ایستاتیک PCB ایمن و مقاوم در برابر گرما برای صنعت الکترونیک
مقدمه
کارتن گردش ضد ایستاتیک همچنین به عنوان کارتن گردش PCB، کارتن انتقال، کامیون ذخیره سازی و غیره نامیده می شود.
به طور گسترده ای در پردازش SMT، ماشین آلات، خودرو، صنعت نورپردازی، الکترونیک و سایر شرکت های تولیدی استفاده می شود.و آسان برای مدیریت PCB. چرخ چرخ ساخته شده از مواد ضد استاتیک و ساختار فولاد ضد زنگ پایدار، مجهز به 4pcs چرخ چرخش 360 درجه، بسیار آسان برای حمل و نقل، انتقال، ذخیره سازی،این بخش هایی از مدیریت مواد هوشمند در کارخانه های تولید SMT است.
مشخصات
| مدل | HS-T350 |
| اندازه کلی | 850*540*1260 میلی متر |
| اندازه مناسب PCB | حداکثر عرض 350mm،یا اختیاری 460mm |
| لایه استاندارد | 3 لایه |
| ظرفیت ذخیره سازی PCB | حداکثر فروشگاه استاندارد 300 تا هست |
| مواد صفحه ی جانبی | ترکیب PP با فیبر رسانا |
| نوع صفحه ی جانبی | قالب تزریقی |
| مواد قاب دارنده ی تراک | فولاد ضد زنگ |
| داربست قاب ماشین سواری | نوع quare |
| روش تنظیم عرض | تنظیم دستی / پیچ |
| درز راهنمای جانبی | عمق 3.0mm، عرض 5.0mm، پچ 10mm |
| مقاومت سطح | 106Ω-109Ω |
| مقاومت گرما | 80 °C/120 °C/200 °C |
| تنظیم عرض | دستگاه ردیابی دنده ها |
| پانل پایه بالا و پایین | مواد فلزی |
| نوع | ضد استاتیک |
| وزن تک | 30 کیلوگرم |
درخواست
این ماشین چرخش PCB ضد ایستاتیک به طور گسترده ای در پردازش SMT، ماشین آلات، خودرو، لوازم خانگی، صنعت سبک، الکترونیک و سایر شرکت های تولیدی استفاده می شود.,روغن، کثافت، غیر سمی و بدون مزه. می توان از آن برای ذخیره کردن صفحه PCB استفاده کرد، تمیز کردن آن آسان است و برای گردش صفحه PCB مناسب است. برای مدیریت آسان به آرامی جمع شده است.طراحی معقول و کیفیت عالی برای حمل و نقل مناسب است، توزیع، ذخیره سازی، توزیع و پردازش در لجستیک کارخانه SMT.
![]()
![]()
![]()
![]()