|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VD331 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
دستگاه فولاد ضد زنگ بدن PC کنترل 3 محور ماشین توزیع بصری
مشخصات
| مدل | HS-VD331 |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz، مارک Meanwell |
| فشار هوا | 0.5-0.7Mpa |
| منبع نور | منبع LED |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۴۰۰ میلی متر*۳۰۰ میلی متر*۲ |
| سرعت XYZ | 1000mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| محدوده ويسکوسي گيل | حداکثر ≤5000LPS |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | CSK ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیستم عملیاتی | پنجره ها |
| وزن ناخالص | ۶۰۰ کیلوگرم |
![]()
![]()