|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S331R/HS-DS331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P ، T/T ، Western Union |
| توانایی عرضه: | 200 عدد در ماه |
ربات جوش خودکار برای تجهیزات صوتی LSI IC BGA DVD و بیشتر با تراز سر آهن
مشخصات
| مدل | HS-S331R/HS-DS331R |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰*۳۰۰*۱۰۰ میلی متر |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300mm/s |
| سیستم محرک | موتور مرحله ای، کمربند زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنماي دقيق تايواني |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | قلاده ی معلم |
| سیستم کنترل | صفحه کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
مي تونه هزاران مجموعه اطلاعات پردازش و يک واحد
فایل پردازش می تواند تا 3M فضای ذخیره سازی اشغال
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256M، کارت آفلاین 32M، فایل پردازش تک تا
فضای ذخیره سازی 3M (100000 نقطه پردازش)
|
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| تمیز کردن قوطی های آهن | تمیز کردن هوا/انفومی |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش جوش | جوشاندن نقطه ای / کششی |
| وزن | ۴۸ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین |
۵۲۰*۵۸۵*۸۰۰ میلی متر |
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات رسیدگی به تخته های SMT (Loader,Unloader,Buffer Conveyor,Soldering Machine,Screw Fastening Machine,PCB Depaneling Machine و غیره) است.ما يه شرکت با تکنولوژی بالا با حقوق مالکيت معنوي مستقل هستيم، این شرکت عمدتا در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات حمل و نقل صفحه SMT / THT تولید می شود.محصولات ما به اروپا،آمریکا،آسیای شرقی،آسیای جنوبی،آسیای خاورمیانه،افریقا صادر شده و بازخورد خوبی دارند. مشتریان زیادی هستند که از ما خرید می کنند.شرکت ما متعهد به ایجاد روابط همکاری دوستانه بلند مدت با مشتریان داخلی و خارجی بر اساس سود متقابل است.