| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-M535 |
| مقدار تولیدی: | 1PC |
| قیمت: | 25~80usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 500 عدد در ماه |
مشخصات
| اندازه کلی | 535*460*565mm، همچين گزينه هاي ديگري هم داره |
| اندازه مناسب PCB | 50*50~530*390 میلی متر |
| ظرفیت ذخیره سازی PCB | حداکثر 50 تا |
| درز راهنمای جانبی | عمق 3.0mm، عرض 5.0mm، پچ 10mm |
| مقاومت سطح | 105Ω-109Ω |
| مقاومت گرما | 80 °C/120 °C/200 °C |
| تنظیم عرض | دستگاه ردیابی دنده ها |
| پانل پایه بالا و پایین | مواد فلزی |
| نوع | ضد استاتیک |
| وزن تک | 5 کیلوگرم |
ویژگی ها
1این محصول برای ماشین های بارگیری و تخلیه PCB برای جمع آوری، حمل و نقل و ذخیره PCB در انبارها یا اتاق های تولید استفاده می شود.
2. بالا و پایین ساخته شده از پنل های فلزی تخلیه برای اطمینان از ثبات کل ساختار.
3کل دستگاه طراحی ضد استاتیک را اتخاذ می کند و می تواند تا 50 PCB را ذخیره کند.
4عرض می تواند از طریق دنده ها تنظیم شود و با کلیپ ها ثابت شود.
5قفسه غیر سمی، بی بو، ضد رطوبت، مقاوم در برابر خوردگی، با دوام است و همچنین می تواند انباشته شود.
6ساختار پایدار است، در طول کار خم نمی شود و قفسه نیز در برابر دماهای بالا مقاوم است.
![]()
![]()
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات رسیدگی به تخته های SMT (Loader,Unloader,Buffer Conveyor,Soldering Machine,Screw Fastening Machine,PCB Depaneling Machine و غیره) است.ما يه شرکت با تکنولوژی بالا با حقوق مالکيت معنوي مستقل هستيم، این شرکت عمدتا در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات حمل و نقل صفحه SMT / THT تولید می شود.محصولات ما به اروپا،آمریکا،آسیای شرقی،آسیای جنوبی،آسیای خاورمیانه،افریقا صادر شده و بازخورد خوبی دارند. مشتریان زیادی هستند که از ما خرید می کنند.شرکت ما متعهد به ایجاد روابط همکاری دوستانه بلند مدت با مشتریان داخلی و خارجی بر اساس سود متقابل است.