| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | RM-F550 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
| مدل | RM-F328 |
|---|---|
| ساختار | تک اسپیندل، دو پلتفرم |
| طول برش موثر | 300×350mm |
| انواع برش | خط مستقیم، قوس، دایره ای |
| سرعت حرکت | محور X/Y: 1000mm/s، محور Z: 500mm/s |
| روش جمع آوری گرد و غبار | جمع آوری بالا |
| سرعت اسپیندل | 40,000-60,000 دور در دقیقه |
| اسپیندل روتر | حداکثر 60000 دور در دقیقه |
| سرعت برش | 1-100mm/s قابل تنظیم |
| دقت برش | ±0.03mm |
| دقت تکرار | ±0.01mm |
| برنامه نویسی | CCD رنگی |
| اتصال خارجی | USB |
| کیت روتر | فرز، φ0.8-φ3.0 چرخش چپ، فولاد تنگستن شفت |
| منبع تغذیه | 380V |
| توان دستگاه | 2000W |
| اندازه جمع کننده گرد و غبار | 600×470×730mm |
| توان جمع کننده گرد و غبار | 2.2Kw, 380V |
| فشار هوای جمع کننده گرد و غبار | 4-6 KG/cm³ |
| درب ایمنی | درب دستی |
| هشدار خطا | بله |
| روش برنامه | برنامه نویسی خودکار، دوربین کنترل شده توسط صفحه کلید و ماوس |