| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-250DULD |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
دستگاه تخلیه NGOK دو مسیر با کارایی بالا برای تجهیزات PCB
اين ماشين دو ريل کار ميکنه، براي جمع کردن PCB ها به مجلات استفاده ميشه.
مشخصات
| مدل | HS-250DULD |
| ابعاد PCB | (50*50) ~ ((350*250) میلی متر |
| اندازه مجلسی | ۳۵۵*۳۲۰*۵۶۵ میلی متر |
| زمان بارگذاری PCB | حدود 6s |
| زمان تعویض مجلات | دهه 30 |
| منبع برق | AC100-230V، تک فاز، حداکثر 300A |
| تامین هوا | ۴ تا ۶ بار، حداکثر ۱۰ لیتر در دقیقه |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L به R،یا R به L9 ((اختیاری) |
| ضخامت PCB | حداقل 0.4 میلی متر |
| مقدار مجله | بالا 1pc، پایین 1pc، یا سفارشی |
| گزینه های ارتفاع قدم | 1-4 ((10mm pitch) |
| ابعاد ماشین | 1460*1500*1200mm |
| وزن | حدود 210 کیلوگرم |
![]()
درباره ما: