| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-460BC |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
پاک کننده گرد و غبار سطح پی سی بی یک ابزار ضروری در صنعت تولید الکترونیک است که به طور خاص برای حذف گرد و غبار، زباله،و آلاینده هایی که از سطح صفحه های مدار چاپی (PCB) حاصل می شونداطمینان از یک سطح PCB تمیز برای حفظ مفاصل جوش با کیفیت بالا، جلوگیری از نقص ها و افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد کلی مجمعات الکترونیکی بسیار مهم است.
| مدل | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
|---|---|---|---|---|
| ابعاد PCB | (50*50) ~ ((350*250) | (50*50) ~ ((460*330) | (50*50) ~ ((530*390) | (50*50) ~ ((530*460) |
| ابعاد ماشین | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| وزن | ۸۰ کیلوگرم | ۹۰ کیلوگرم | 100 کیلوگرم | 110 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.4 تا 5 میلی متر |
|---|---|
| منبع برق | AC100 ~ 230V، تک فاز، 300A |
| تامین هوا | 0.4 ~ 0.6Mpa |
| برش تمیز کننده | دو تا اول |
| رولر برچسب | 1 درصد برتر |
| برش | ESD، برش با دقت بالا |
| اگر با جمع آوری گرد و غبار | آره |
| سرعت حمل | 0~9m/min، قابل تنظیم |
| ارتفاع حمل | استاندارد 900±20mm |
| مسیر | L به R، یا R به L، اختیاری |
| زمان چرخه | حدود 8s |
در دنیای بسیار دقیق تولید الکترونیک، حتی کوچکترین ذرات می تواند منجر به مشکلات جدی شود. پاک کننده گرد و غبار سطح PCB اطمینان می دهد که PCB های شما از آلاینده ها پاک هستند،امکان عملکرد و قابلیت اطمینان بهینهچه شما روی الکترونیک مصرفی، سیستم های خودرو یا کنترل های صنعتی کار می کنید، این ابزار بخشی ضروری از فرآیند تولید شما است.
![]()
![]()
![]()